Mēs Esam, jo sekojam savam sapnim! Sapnis ir nodarboties ar sirdslietu - floristiku un mērķis - padarīt šo pasauli vēl skaistāku, cilvēkus vēl laimīgākus un vidi vēl harmoniskāku! Mums ir svarīgi piešķirt saviem darbiem pievienoto vērtību! Mums patīk veidot ziedu pušķi zinot, kādam mērķim, kādam īpašam cilvēkam, kā varam iepriecināt personīgāk..? Tāpēc savu pozīciju izsakām šādi - Ziedi ar stāstu! Ja vēlaties iepriecināt kādu ar personīgāku ziedu pušķi vai saldumu grozu - Laipni lūdzam!

Mēs piedāvājam:

 

Ziedu pušķu piegādi

Apsveikuma pušķi svētkos un ikdienā, Ziedi kastītē, Ziedi groziņā, Ziedi ar saldumiem - plašs piedāvājums, lai spētu iepriecināt kādu īpašu cilvēku katreiz!

 

•Ziedu kompozīcijas un sezonālas dekorācijas uzņēmumiem, ofisiem, bankām, viesnīcām.

Līgo dekorācijas, Ziemassvētku dekori, Iknedēļas ziedu kompozīcija birojā utt. 

 

 

•Kāzu floristiku un dekorācijas!

Piedāvājam pilnu floristikas un dekorāciju komplektu - sākot no mazās līgavaiņa piespraudes līdz ceremonijas un svinību vietas dekorācijām. Kāzu diena ir ļoti, ļoti īpaša un mūsu gandarījums ir līgavas smaids saņemot līgavas pušķi, viesu pārsteigtie skati ienākot svinību zālē, vecāku prieks par izdevušos ceremoniju un oficiantu fotografēšanās pie mūsu veidotajām dekorācijām..! Un pāri visam - Mīlestība!

 

 

•Dažādas meistarklases

Ziedu rotu veidošana, Adventes vainagu veidošana, Sapņu ķērāju veidošana, dažādas floristikas un dekupāžas nodarbības. Šobrīd esam līderi šajā jomā, jo spējam nodrošināt arī izbraukuma meistarklases līdz pat 100 dalībniekiem.

 

 

•Ziedu gaismas virtenes

Tas ir mūsu lolojums - skaists, īpašs interjera un pasākumu dekors, kas veido īpašu mājīgu noskaņu un ir lielisks dekors svinībās.

Un tāpēc - ja vēlaties kādu no mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem, zvaniet, rakstiet!

Tālr. 29568466; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ar mīlestību, Daiga Gorbunova!

Daiga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakti

SIA "Sajūtu aleja"
Tālr.: 29568466
E-pasts: info@sajutu-aleja.lv

Face Book:   facebook 128

Instagram:    Instagram App Large May2016 200

Mūsu draugi

www. interflora.lv

logo lv